Головна » Шоу-бізнес»
Опубліковано 17.02.2014 в 12:05

Визначено лауреатів премії Британської академії кіно і телебачення

 

16 лютого 2014 року у Королівській опері в Ковент-Гардені (Лондон) відбулась церемонія вручення премії Британської академії кіно і телебачення (BAFTA).

Найкращим фільмом року названо історично-біографічну драму режисера Стіва Макквіна «12 років рабства».

Премії за найкращу чоловічу роль удостоївся Чіветель Еджіофор, який зіграв головну роль у фільмі-переможці BAFTA.

Найкращою актрисою Британська академія кіно і телебачення назвала Кейт Бланшетт, яка зіграла у фільмі Вуді Аллена «Жасмин».

Премію за звання найкращої актриси другого плану отримала володарка Оскара Дженніфер Лоуренс, за роль у фільмі «Афера по-американськи».

У такій же чоловічій номінації нагороди удостоївся Баркхад Абді за роль у пригодницькому трилері режисера Пола Ґрінґрасса «Капітан Філліпс».

Фільм за участю Сандри Баллок та Джорджа Клуні «Гравітація» визнано Найкращою британською картиною. Стрічка мала право брати участь у номінації, тому що її знімали у Великобританії.

Фільм «Гравітація» був представлений в 11 номінаціях і отримав перемогу за кращу режисуру (Альфонсо Куарон), також за звук, операторську роботу, оригінальну музику та візуальні ефекти.

У номінації «За видатні заслуги у кінематографі» була відзначена знаменита актриса Хелен Міррен. Статуетку у вигляді маски актрисі вручив принцип Вільям.

 
 
 
Немає коментарів
 
 
Залишити коментар
 

You must be logged in to post a comment.